Dokonalá fanpage

Ako za pol dňa získať VYMAKANÚ FANPAGE, ktorá zaujme a presvedčí:

Spustite svoju zbrusu novú fanpage krok za krokom
a OBJAVTE FUNKCIE, o ktorých ste na vašej fanpage netušili!

 

Hneď TERAZ, rýchlo, BEZ SKÚSENOSTÍ...

Skôr než budete pokračovať, pozrite sa na tieto otázky:

 • Ešte stále nemáte svoju fanpage, ktorá je perfektný zdroj klientov a ďalší kanál, ktorý vedie k predajom?
 • Delí vás od vytvorenia facebook stránky dojem, že ste technický antitalent a nemáte žiadne skúsenosti?
 • Alebo už fanpage máte, a vidíte obrovský potenciál v nastaveniach a možnostiach fanpage, no neviete, ako ich správne nastaviť?
 • Zíva vaša fanpage prázdnotou a počet fanúšikov nie je ďaleko od nuly, či v tom lepšom prípade pár stoviek?
 • neviete skrátka svoju fanpage doviesť k dokonalosti a naservírovať fanúšikom také informácie, ktoré ich presvedčia, že ste odborník a ten pravý človek či firma, ktorú potrebujú?

Ak vaša odpoveď znie aspoň raz ÁNO, tak rozhodne spozornite! Mám totiž pre vás riešenie, ktoré môže všetko zmeniť skôr, než by ste si vôbec pomysleli!

Moje meno je Martin Mažár a učím ľudí využívať sociálne siete a internet na biznis.
 
Som autorom 3 online kurzov zameraných na Facebook: FB Naruby, Dokonalá Fanpage a Kráľ fanpage, v ktorých odovzdávam svoje know-how, ako budovať svoje meno a získavať klientov práve vďaka sociálnej sieti Facebooku.
 
Týmito kurzami prešlo už viac ako 1200 ľudí a mnohým doslova zmenili život, pretože ich práca sa stala jednoduchšia a oveľa zábavnejšia.
 
-- Martin Mažár

Stačí iba 7 krokov k tomu, aby ste svoju fanpage rozbehli a dali jej dobré základy!

Áno, len 7 jednoduchých krokov vás delí od fanage, ktorá stojí na dobrých základoch. A práve týchto 7 krokov môžete jeden po druhom s ľahkosťou prejsť v kurze Dokonalá fanpage. Ste zvedaví, o aké kroky ide? 

7 krokov k dokonalej fanpage alebo čo v kurze získate a naučíte sa:

 • 1
  KROK: Vytvorenie Fanpage

Prvým krokom je vytvorenie fanpage. Tento krok je vám určený práve vtedy, pokiaľ ešte svoju fanpage nemáte vytvorenú. Ak už svoju Fanpage máte a chcete pracovať na jej vylepšení, tak tento krok máte už za sebou 🙂

 • 2
  KROK: Úžasná titulná fotka

Najlepšie je, keď svojich potenciálnych klientov na vašej Fanpage dokážete zaujať hneď na prvý pohľad. Práve preto sa v druhom kroku spoločne povenujeme úžasnej titulnej fotke.

V tomto kroku sa naučíte nielen ako fotku pridať, ale nájdete tu aj:

 • inšpirácie na úžasné titulné fotky
 • 3 podmienky úžasnej titulnej fotky
 • a taktiež aj konkrétny návod, ako si rýchlo môžete vytvoriť titulnú fotku ako od profi grafika pomocou online služby, ktorá je úplne zdarma
 • a ako bonus získate aj odkazy na zdroje fotiek, ktoré môžete na fanpage použiť
 • 3
  KROK: Kompletné údaje

Správne a úplne vyplnené údaje o sú kameňom úrazu mnohých fanpage. Chýbajú kontaktné informácie, produkty, služby či iné informácie, ktoré znižujú počet platiacich klientov. Aby ste sa tomuto vyhli, tak vďaka tomuto modulu si:

 • správne vyplníte informácie o vašej fanpage;
 • pridáte si tlačídlo výzva k akcii, cez ktoré sa môžu registrovať na odber vašich noviniek, prekliknúť sa do vášho e-shopu či kontaktovať vás. Možností tlačidla sú rôzne, preto je dôležité vybrať si správne;
 • pridáte služby na vašu fanpage, aby bolo jasné, čo ponúkate a ako môžete svojim potencilnym klientom omôcť;
 • pridáte produkty z vášho e-shopu, aby svietili na návštevníkov fanpage hneď pod titulnou fotkou
 • môžete nastaviť na fanapge uvítacie video, v ktorom môžete fanúšikov privítať a predstaviť svoje služby, produkty, filozofiu alebo iné informácie 🙂
 • 4
  KROK: Nastavenie fanpage

Možno ani netušíte, aké rôzne možnosti a práva si na fanpage môžete nastaviť, preto si ich v tomto kroku spoločne prejdeme a vy si tak zvládnete nastaviť:

 • ako si pridať svoju stránku medzi obľúbené, aby ste sa k nej dostali jendým klikom aj z hlavnej stránky
 • manažovanie príspevkov návštevníkov. S týmto nastavením budete mať od kontrolou pridávanie príspevkov návštevníkmi a moderovanie stránky 
 • hodnotenie stránky hviezdičkami
 • meno, pod akým sa príspevky budú publikovať
 • roly stránky - toto nastavenie budete určite potrebovať, pokiaľ sa o stránku nebudete starať len sami, ale aj niekto z váhšo tímu
 • automatické odpovede na správy a mnoho iného
 • 5
  KROK: Najlepšie aplikácie

Aplikácie sú skvelým nástrojom, ktoré prispievajú k dokonalosti vašej fanpage. Nie všetky aplikácie sú vak efektívne, preto v tomto kroku zistíte:

 • ktoré aplikácie naozaj majú zmysel a ktoré nie
 • ako presmerovať návštevníka fanpage napríklad na váš web alebo inú webovú adresu
 • ako si pridať sociálne siete na svoj web, aby ste fanúšikov a "páči sa mi" získavali aj mimo facebooku
 • ako si odinštalovať nepotrebné aplikácie
 • 6
  KROK: Prvé príspevky

Keď už máte fanpage vytvorenú a poriadne nastavenú, tak je čas:

 • pridať prvé príspevky na stránku
 • vytvoriť album s fotkami na fanpage a využiť ho na zvýšenie predaja
 • vytvoriť video prezentáciu na fanpage

A práve toto všetko je obsahom 6 kroku kurzu Dokonalá fanpage.

 • 7
  KROK: Prví fanúšikovia

Žiadnej dokonalej fanpage nemôžu chýbať ani fanúšikovia. Preto sa v záverečnom - siedmom kroku dozviete, ako ich získať čo najskôr. V siedmom kroku na vás čaká hneď niekoľko techník na získavanie fanúšikov, ako napr.:

 • ako získavať fanúšikov prostredncítvom pozývania priateľov
 • ako získavať fanúšikov prostredníctvom zdieľania v skupinách
 • ako získavať fanúšikov prostredníctvom zdieľania v osobnom profile
 • ako pozývať ľudí, ktorí dali "páči sa mi" vašim príspevkom
 • ako získavať fanúšikov prostreníctvom reklamy

Jednotlivé kroky v kurze Dokonalá fanpage pozostávajú z rôzneho počtu inštruktážnych videí. Pod videami nájdete odkazy a poznámky k použitým pomocným stránkam či aplikáciám, ktoré vám v budovaní fanpage 

Najlepšie na tomto kurze je, že všetko
zvládnete za menej než jeden deň!  

Spustite svoju zbursu novú fanpage krok za krokom
a OBJAVTE FUNKCIE, o ktorých ste na vašej fanpage netušili!

 

Hneď TERAZ, rýchlo, BEZ SKÚSENOSTÍ...

Čo hovoria ľudia, ktorí už absolvovali niektorý z mojich kurzov o Facebooku?

Krok po kroku ma naučil, ako pracovať cez Facebook, aby som si skôr, či neskôr vybudovala meno odborníka a klienti mi sami volali. Všetky jeho rady a postupy dávam do praxe a už mám aj prvé výsledky. Potenciálni klienti sa mi ozývajú a chcú využiť moje služby, z čoho mám radosť :))).

Evka Miklúškováporadca v oblasti zdravia, výživy a regulácie hmotnosti

Vďaka tvojim mailom a kurzu FB Naruby sa mi podarilo minulý týždeň zarobiť vyše 3 500 €. Klienti sa bijú o termín schôdzky so mnou. Sú vďační, spokojní, ďalej odporúčajú ďalších a žiadajú si kurz, kde ich naučím viac. Nemám slov, úžasné.

Marta MelichováLifestyle coach

Donedávna som si myslel, že som profík vo Facebooku. Som bývalý IT-ik, vďaka FB mesačne zarábam 3 000 €, ale vďaka kurzu som zistil, že mám veľké medzery, fakt dík.

Branislav MrázŠpecialista na zdravý životný štýl

Techniky z videa 2 som už overila, FAKT FUNGUJÚ, za pár dní mi počet fanúšikov poskočil o 230 ľudí :), ďakujem, ďakujem.

Danica

Techniky z videa 2 som už overila, FAKT FUNGUJÚ, za pár dní mi počet fanúšikov poskočil o 230 ľudí :), ďakujem, ďakujem.

Slavomíra

Neodkladajte svoju fanpage a úspech na facebooku už ani minútu!

Ak ľudia niečo nevedia, tak to danú vec či úlohu väčšinou odkladajú na neskôr. Často však pred sebou tlačia veci, ktorých prekonanie môže mať vysoko pozitívny dopad na ich život alebo biznis. Zvyknete veci odkladať "na neskôr" aj vy?

Ak odkladáte svoju fanapge, pretože si vravíte, že nenastal ešte ten správny čas na jej spustenie, tak sa zastavte. Správny čas na rozbehnutie Fanpage je totiž práve teraz. Facebook je gigantická sociálna sieť a zahŕňa milióny fanapge, ktoré pribúdajú každým dňom a majú miliardy fanúšikov. 

Čas založiť si stránku na Facebooku je práve teraz!

Vstúpte do kurzu Dokonalá fanpage a získajte kompletný a podrobný návod, ako ju vytvoriť. Od prvého kliknutia až po nastavenia a získanie prvých fanúšikov. 

Navyše, investícia do kurzu Dokonalá fanpage je tak nízka! Dnes môžete kurz získať len za neuveriteľných 47€.

ÁNO! Len 47€

Aj takto malá investícia do vášho podnikania môže mať veľký efekt a prínos. Stačí kliknúť na tlačidlo, vyplniť prihlášku a všetky návody z kurzu budú vaše. 

Online kurz Dokonalá fanpage

Navyše na kurz získate aj 14-dňovú garanciu vrátenia peňazí!

Granacia vrátenia peňazí v praxi znamená, že ak si do 14-tich dní od získania prístupov do kurzu poviete, že to bol krok vedľa alebo že kurz pre vás nemá takú hodnotu, akú by ste si predstavovali, tak mi stačí napísať a ja vám peniaze okamžite vrátim. Bez akýchkoľvek otázok a vysvetľovania. Stačí jednoducho napísať a peniaze máte späť. 

Sú s kurzom a spustením fanpage spojené nejaké ďalšie výdavky?

Možno sa pýtate, či vaša fanpage bude vyžadovať ešte ďalšie investície, okrem tej do kurzu Dokonalá fanpage... A mám pre vás fantastickú správu: Sociálna sieť Facebook je úplne zdarma a aj založenie Facebookovej stránky - teda fanpage je tiež zdarma. 

Všetky návody a techniky, ktoré sa v kurze naučíte, nevyžadujú žiadne ďalšie investície, čiže svoju fanpage môžete rozbehnúť aj s minimálnym rozpočtom. 

Jediným prípadom, kedy by ste do svojej fanpage mohli investovať ďalšie peniaze, je reklama. Tá nie je povinná, no dokáže vám výsledky veľmi urýchliť. Tu sa však tiež nemusíte báť horibilných čiastok - ak sa pre reklamu rozhodnete, pokojne môžete začať aj s čiastkou iba 1 euro.

Najčastejšie otázky, ktoré ohľadom kurzu a Fanpage máte a odpovede:

Musím mať s Facebookom už nejaké skúsenosti, aby som to všetko zvládol?

Na to, aby ste si podľa kurzu Dokonalá Fanpage spustili svoju facebook stránku, nepotrebujete vôbec žiadne skúsenosti a nemusíte byť ani technický typ. Videá v kurze sú totiž jednoduché a všetky informácie a postupy sú čo najviac podrobné, aby ste všetko hladko zvládli.

Kedy sa kurz začína?

S kurzom môžete začať takmer okamžite, ihneď po tom, čo obdržíme vašu platbu. Stačí sa prihlásiť do členskej sekcie, kde je všetko už pripravené a návody čakajú na vás. Je však na vás, kedy s kurzom začnete a akým tempom pôjdete, pretože váš prístup bude neobmedzený. 

Sú s kurzom a založením fanpage spojené ďalšie investície?

S kurzom a so založením fanpage nie sú spojené žiadne ďalšie investície. Ak budete chcieť, môžete svoju fanpage začať podporovať platenou reklamou (čiastka môže byť veľmi nizučká, napr. aj 1€), tá však nie je nevyhnutná. 

Je tento kurz pre mňa?

Tento kurz je určený pre všetkých, ktorí si chcú založiť novú fanpage, alebo vylepšiť už svoju existujúcu. Je určený pre úplných začiatočníkov ale aj pre tých, ktorý už si na Facebooku čo to odkrútili, no vedia, že zo svojej fanpage môžu vyťažiť ešte viac. Kurz je základným krokom k tomu, aby ste rozbehli svoju fanage a dali jej dobré základy.

Ako získam prístupy do kurzu?

Prístupy do členskej sekcie kurzu Dokonalá fanpage získate ihneď po prijatí vašej platby. Na váš e-mail vám zašleme prístupové údaje a vy tak môžete na svojej fanpage ihneď pracovať podľa návodov v kurze.

Je kurz nejako časovo obmedzený? Koľko krát si môžem návody pozrieť?

Prístupy do kurzu získate po uhradení nastálo, na neobmedzený čas. Videá v kurze si taktiež môžete pozrieť toľko krát, koľko budete potrebovať. Inými slovami, získate ho "nadoživotie" 🙂

Ako to v kurze vyzerá?

Kurz Dokonalá fanpage pozostáva zo 7 krokov, pričom každý krok obsahuje rôzny počet inštruktážnych videí. Pod videami nájdete odkazy na rôzne pomocné aplikácie a stránky, ktoré vám to s vašou fanpage ešte uľahčia. Pozrite si fotky a nakúknite do členskej sekcie 🙂

Čo hovoria ľudia, ktorí už absolvovali niektorý z mojich kurzov o Facebooku?

Martin, Ty vieš, že u mňa si momentálne facebookový kráľ Slovenska :). To je ten, ktorý len nekecá, ale má aj skutočné výsledky s Facebookom ako marketingovým nástrojom.

Erik HoffmannŠpecialista na psychológiu predaja na internete

Martin, musím sa vám pochváliť čo sa mi podarilo od spustenia kurzu FB Naruby. Cez Facebook ma priamo oslovilo 6 známych a 1 cudzí človek z FB skupiny. Z toho štyria sa stali mojimi klientmi.

Michal Tóthfinančný konzultant OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Zúčastnil som sa kurzu Martina Mažára - FB Naruby a približne mesiac po tom, čo som zaviedol väčšinu postupov, ktoré som sa naučil, som bol príjemne prekvapený: 3 priame zmluvy s klientmi - spolu provízia 1 892 € a 2 noví spolupracovníci do môjho obchodného tímu v ČR a 2 noví spolupracovníci v SR. Odporúčam každému, kto chce "ísť s dobou" a robiť veci inak ako ostatní, a teda mať aj iné výsledky.

Rudolf Kováčdivízny riaditeľ Epoinvest, a.s.

Vďaka tvojim radám som zapracovala na novej stratégii a od tohto momentu som začala cez Facebook aj zarábať.

Zuzana Buškovánetworker Nu Skin