Objednávka video záznamu

zo živého seminára s Martinom Mažárom

Objednávkou záznamu získate:

  • VIDEO ZÁZNAM zo smeinára
    Objendávkou získate kompletný zostrih záznamu zo seminára. Po uhradení obejdnávky vám prídu prístupové údaje a okamžite môžete začať s pozeraním záznamu zo smeinára. Záznam je rozdelený do 6 videí.
  • NEOBMEDZENÝ a DOŽIVOTNÝ PRÍSTUP
    K nahraným videám sa môžete kedykoľvek vrátiť, keď to budete potrebovať. Už žiaden obmedzený prístup, preštudujte si materiály svojim vlastným tempom, pozrite si ich toľko krát, koľko budete chcieť.
  • GARANCIA vrátenia peňazí
    Na kurz získavate aj 100%-nú garanciu vrátenia peňazí. Ak by sa stalo, že by ste do 14 dní zistili, že kurz nie je pre vás, ak mi stačí napísať a ja vám investované peniaze okamžite vrátim. Vstupom do kurzu teda nič neriskujete 🙂

Vyplňte objednávku a získajte záznam:

V prípade, že by ste mali pocit, že záznam zo seminára nebol určený pre vás alebo vám nepomohol tak, ako ste si predstavovali, tak vám okamžite vrátim všetky vaše peniaze (do posledného centu).

Martin Mažár (lektor smeinára)

“Za 5 týždňov sa mi podarilo získať 650 like na svoju fanpage a fanúšikovia stále pribúdajú. Dosah stránky za mesiac bol cez 66 000 čo je neuveriteľné číslo.”

Nikol Bačovská

"Vďaka tvojim radám som zapracovala na novej stratégii a od tohto momentu som začala cez Facebook aj zarábať."

Zuzana Bašová

Máte akékoľvek otázky?

Máte akékoľvek otázky alebo vám nie je čokoľvek jasné? To je úplne v poriadku. Neexistujú hlúpe otázky. Čokoľvek máte na srdci, napíšte nám alebo zavolajte.

Lucia z nášho tímu vám veľmi rada odpovie a pomôže.

Na telefóne ju zastihnete v čase od 9:00 do 17:00. Ak by sa stalo, že sa nedovoláte, tak Lucia sa vám ozve čo najskôr, ako to bude možné 🙂 

Lucia Pravdová,

zákaznícka podpora,
podpora@martinmazar.sk
+421 948 449 791